У продажу серія плат розробника LoRa Development Kit

У продажу серія плат розробника LoRa Development Kit

У продаж надійшов шилд для розробників на базі приймача LVIV LoRa RA-01 (LoRa RA-02). Шилд сумісний із лінійкою оригінальних плат Arduino UNO R3.

LoRa Ra-01 на базі чіпа SX1278 від компанії Semtech. Радіомодулі цієї серії побудовані за технологією LoRa (Long-range Radio), використання якої дозволяє досягти дальності радіозв'язку в 5-10км на відкритому просторі при відносно невеликому енергоспоживання, а також має відмінну стійкість до перешкод.

Трансивер Ra-01 може працювати в діапазоні частот від 410 до 525 МГц (вибір робочої частоти здійснюється програмно), завдяки чому за відсутності прямої видимості між передавачем і приймачем модуль забезпечує більш стабільний зв'язок ніж 2.4ГГц трансівери. Також до модулів із таким діапазоном частот простіше підібрати або виготовити спрямовану антену.


Основні характеристики шилду:

Є перемикач напруги живлення плати – 5В від USB або 12В від зовнішнього блока живлення, завдяки чому за необхідності до плати можна підключити Power Bank.

Діапазон вхідної напруги 6.5...13В (встановлений стабілізатор AMS1117)

У вхідному ланцюзі живлення, а також у ланцюзі 3.3В встановлені якісні конденсатори.

За рахунок використання потужнішого стабілізатора збільшений максимально допустимий вихідний струм по лінії живлення 3.3В до 600 мА.

Також за відгуками розробників додано 4х піновий роз'єм для підключення OLED дисплея 0.96" I2C.

Вибір джерела живлення між USB та зовнішнім блоком живлення здійснюється перестановкою джампера Ext/USB5V.

Роз'єм для живлення від комп'ютера – micro USB.

Висока ремонтопридатність та збільшений термін експлуатації – у схемі використані лише широко поширені деталі.
В цій категорії немає товарів.