Друк на 3D принтері від компанії MakeRobot

Друк на 3D принтері від компанії MakeRobot

Технологій 3D друку існує досить багато, але останнім часом найбільш широко представлена ​​технологія FDM - нанесення шар за шаром розплавленого пластику. Це технологія при порівняно невисокій вартості кінцевого виробу дозволяє отримати повністю готову до застосування деталь з властивостями оригінального пластика - високою температурою плавлення, хімічної стійкістю, достатню міцність і практично не вимагає пост-обробки, на відміну від інших технологій (SLA, фотополімерна друк) які вимагають закріплення і просочення деталі в хімічних реактивах. З іншого боку, якість 3Д друку фотополімером значно вище, шар нарізки може бути до 25 мкм завтовшки, що візуально робить деталь абсолютно гладкою.

В даний час приймаються замовлення на 3D принтерах

BigBox 3D, MakerBot Replicator2, MakerBot Replicator2Х, Ultimaker, FlashForge Creator друкують пластиками PLA, ABS, HIPS, PET, полікарбонатні пластики, еластан і т.д.

Максимальний розмір суцільного виробу, яке ми можемо виготовити без порізки моделі на частини може досягати 415х415 мм і висотою до 415 мм.

Wanhao d7 plus виробляє 3D друк фотополімерними смолами всіх типів з довжиною хвилі полімеризації до 415 нм - FunToDo, Wanhao resin і подібні. висота шару друку від 25 мкм, максимальний розмір вироби для фотополімерною 3д друку без поділу на частини 120х68х200 мм.

Застосування ABS і PLA пластиків


Порівняти товари (0)


Маленький Йода

Маленький Йода

Приклад надрукованого на 3D принтері...

0,00UAH Без ПДВ: 0,00UAH

Робот підставка для сверл

Робот підставка для сверл

Примеры напечатанных деталей для создания прототипов...

0,00UAH Без ПДВ: 0,00UAH

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)